Jau 10 metų kartu! Atrask amžinas dovanas!

Apie mus

Apie musMODERNI JUVELYRIKA Jums siūlo dirbinius, kurie atspindi kokybę ir išskirtinį dizainą, šie juvelyriniai dirbiniai yra tikrasis menas ir ypatingas kūrybiškumas. Su mūsų papuošalais jaučiamas originalumas ir nepakartojamas mados jausmas.

Kiekvienas juvelyrinis dirbinys yra ypatingas ir galbūt tinka tik Jums.

Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl nuolatos lankomės juvelyrikos parodose visame pasaulyje ieškodami įkvėpimo bei naujausių idėjų bei stengiamės užmegzti ryšius tik su aukščiausio lygio tiekėjais ir gamintojais siekdami pristatyti patikimiausius ir geriausius produktus savo klientui!

Mūsų parduotuvėse galite rasti išskirtinio dizaino kūrinius su įvairiais natūraliais brangakmeniais bei deimantais, taip pat su populiariaisiais cirkonio akmenimis, kurie pasižymi panašiomis savybėmis kaip briliantai, bei yra labai į juos panašūs, bei kitais įvairiais akmenimis. Papuošalai su brangakmeniais turi sertifikatus bei yra patikrinti Lietuvos prabavimo rūmų. Visi gaminiai yra prabuoti bei su reikalavimus atitinkančiu juvelyrinių gaminių ženklu.

 


-Mūsų įmonė atlieka ir individualius užsakymus, taiso gaminius, identifikuoja brangakmenius, superka bei keičia auksą.

-Norėdami pasigaminti juvelyrinį gaminį pagal individualų užsakymą, siųskite norimo modelio aprašymą bei nuotrauką el. Paštu info@modernijuvelyrika.lt

-Gaminius siunčiame visoje Lietuvoje ir užsienyje, konsultuojame bei patariame įvairiais juvelyrikos klausimais.