Jau 10 metų kartu! Atrask amžinas dovanas!

Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimas


Remiantis LR Civilinio kodekso nuostatomis, vartotojas, juvelyrikos dirbinį įsigijęs www.modernijuvelyrika.lt, turi teisę per 14d.d grąžinti prekę dėl bet kokios priežasties ir jokio paaiškinimo jeigu pirkta prekė nebuvo naudota ir pilna  komplektacija. Grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Dėl grąžinimo suderinimo prašome kreiptis mj1@modernijuvelyrika.lt. Grąžinimo adresas : Aido g. 8 , Šiauliai, Moderni Juvelyrika parduotuvė. 

Informacija pirkėjui- Išsiunčiant grąžintą prekę, parašykite jos sekimo numerį bei laisvos formos grąžinimo prašymą bei banko sąskaitos numerį, į kurią norite gauti pinigus už prekę paštu: mj1@modernijuvelyrika.lt


 

Moderni Juvelyrika pasilieka teisę vartotojų grąžintas prekes kurios buvo įsigytos www.modernijuvelyrika.lt, patikrinti Lietuvos prabavimo rūmuose, kad būtų įsitikinta, ar prekė yra grąžinta tokia, kokia buvo išsiųsta. Tai ypač galioja perkant prekes su briliantais. Tik gavus analizės rezultatus Moderni Juvelyrika grąžins pinigus. Tai gali užtrukti iki 14 kalendorinių dienų.

 

Prekės kurios buvo užsakytos su individualiu graviravimu grąžinimas galimas tik tada, jei prekė yra nekokybiška. Sutarčių, kurių negalima atsisakyti sąrašas pateiktas CK 6.228 str. 2 d. (į šį sąrašą patenka individualiai klientui pagamintos prekės);

 

Jeigu prekės klientas negauna ir siuntimo kompanija grąžina ją atgal dėl klaidingai nurodyto adreso, papildomas siuntimo išlaidas padengti turės pirkėjas. Prekės kaina bus perskaičiuojama iškart, kai ji bus grąžinta į Moderni Juvelyrika pardavimo salą. Su klientu bus nedelsiant susisiekta ir apie tai informuota.

 

Dirbinių nuotraukos bei tekstas gali nežymiai skirtis nuo realaus vaizdo. Jei gauta prekė  atitinka sumokėtą kaina ir pakitimai yra nežymūs, Moderni Juvelyrika neatsako už šias galimas klaidas vaizdinėje ir tekstinėje medžiagoje.


Klientui ir vartotojui nesusitarus vartotojų ginčus neteismine tvarka sprendžia Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, buveinės adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.ltPrašymus ar skundus pirkėjas gali pateikti elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje.