Jau 10 metų kartu! Atrask amžinas dovanas!

Pristatymo informacija

Pristatymo informacija


Užsakytas prekes elektroninėje parduotuvėje www.modernijuvelyrika.lt pristato kurjeris arba AB "Lietuvos paštas" visoje Lietuvoje. Prekes taip pat galima atsiimti LP EXPRESS siuntų terminaluose. Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje perkantiems daugiau nei už 15 eurų.

 

PRISTATYMO SKILTYJE BŪTINA NURODYTI ŠIUOS DUOMENIS:

1. Tikslų pristatymo adresą,

2. Mobiliojo telefono numerį (prieš atvykdamas kurjeris susisieks su Jumis nurodytu telefonu),

3. Kitas aplinkybes, kurios svarbios pristatymo įvykdymui ( pvz.: koduotos durys, apsauga ir pan.);

 

PRISTATYMO BŪDAI LIETUVOS PAŠTAS

Pristatymo laikas: 2-5 darbo dienos ( siuntiniai miestelius ir kaimus pasiekia per 3 – 7 darbo dienas ) Jūsų prekes AB “Lietuvos paštas” nurodytu adresu pristatys asmeniškai ir pasirašytinai pirmoje dienos pusėje ( 8-12 val. ) .

Jei tuo metu Jūsų nebus nurodytu adresu, pašto dėžutėje rasite informacinį lapelį su informacija, kuriame AB "Lietuvos paštas" skyriuje galite atsiimti siuntinį.

Siuntinio judėjimo kelią galėsite stebėti internete.

Prekės siunčiamos registruota, pirmenybine siunta.

Galimas prekių pristatymo vėlavimas dėl COVID- 19 situacijos ir šventiniu laikotarpiu.


LP EXSPRESS KURJERIS Į NAMUS

Pristatymo laikas: patvirtinus užsakymą darbo dienomis iki 14 h - prekes pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, patvirtinus užsakymą po 14 h darbo dienomis ar savaitgalį- siuntinį pristatysime per 1- 3 darbo dienas.

Prekes pristatys kurjeris Jūsų norimu adresu: į darbovietę, namus ar kitu nurodytu. Visuose Lietuvos miestuose siuntiniai pristatomi 8-18 val.

Kurjeris informuos Jus telefonu apie numatomą pristatymo laiką.


Galimas prekių pristatymo vėlavimas dėl COVID- 19 situacijos ir šventiniu laikotarpiu.

 

PRISTATYMAS Į LP EXSPRESS PAŠTOMATĄ

Pristatymo laikas:  patvirtinus užsakymą darbo dienomis iki 14 h - prekes pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, patvirtinus užsakymą po 14 h darbo dienomis ar savaitgalį- siuntinį pristatysime per 2- 3 darbo dienas.


Galimas prekių pristatymo vėlavimas dėl COVID- 19 situacijos.

Apie siuntos pristatymą į paštomatą klientas informuojamas el. paštu arba SMS žinute ir gali ją atsiimti užsakymo metu pasirinktoje nurodyto paštomato vietoje. Visos siuntos, siunčiamos per LP EXPRESS paštomatus, nuo jų išsiuntimo momento gali būti stebimos internete.

Jei norėsite sužinoti, kur tiksliai yra Jūsų siunta, jos tiesioginį kelią galite stebėti svetainėje https://www.post.lt/siuntu-sekimas . Po siuntos pristatymo į LP EXPRESS paštomatą, būsite informuotas SMS žinute kur bus pateiktas šešiaženklis durelių kodas siuntos atsiėmimui.

Šį kodą reikės suvesti LP EXPRESS savitarnos terminale atsiimant siuntą.

Paštomato ekrane rodoma informacija yra pateikta suprantamai paprastam vartotojui.

Gavę SMS pranešimą į mobilųjį telefoną, eikite prie LP EXPRESS paštomato, nurodyto SMS žinutėje.

Paštomato ekrane pasirinkite kalbą, po to paspauskite „Atsiimti siuntą”, įveskite SMS žinute gautą šešiaženklį durelių kodą, paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio paštomato skyriaus ir uždarykite dureles.

Siuntų terminale siunta laikoma 7 kalendorines dienas po patvirtinimo, kad užsakymas jau yra LP EXPRESS terminale ir jį jau galima atsiimti.

Apie atvykusį užsakymą būsite informuoti telefonu ar el. paštu. SMS žinutėje bei el. laiške bus nurodytas paštomato durelių kodas.

Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato.

Saugokite kodą iki to momento, kol atsiimsite užsakymą iš paštomato.

Pasibaigus 7 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama į UAB „Moderni Juvelyrika“.

Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima. 


Galimas prekių pristatymo vėlavimas dėl COVID- 19 situacijos, šventiniu laikotarpiu bei per didelio paštomatų užimtumo.

 

PRISTATYMAS Į UŽSIENĮ

Pristatymo laikas: nuo 5 iki 14 darbo dienų Jūsų prekes į užsienį pristatys AB „Lietuvos paštas“ kurjeris nurodytu adresu.

Siuntinio judėjimo kelią galėsite stebėti internete.

Prekės siunčiamos registruota, pirmenybine ir apdrausta siunta.


Galimas prekių pristatymo vėlavimas dėl COVID- 19 situacijos ir šventiniu laikotarpiu.


SVARBU:

Klientas yra atsakingas už bet kokio PVM, muitų mokesčių ir susijusių mokesčių, taikomų jų užsakymui, sumokėjimą pristatant. Daugiau informacijos apie muitų deklaraciją https://www.lrmuitine.lt/web/guest/851. 

Jei Jūsų užsakymas siunčiamas už ES ribų, norint gauti užsakymą gali tekti sumokėti PVM, muito mokesčius ir susijusius mokesčius. Gali užtrukti pristatant užsakymą, jei iškart nesumokėsite mokesčių ar klaidingai užpildysite deklaracijos dokumentus. Deja, mes nekontroliuojame šių mokesčių ir deklaravimo tvarkos ir negalime pasakyti, kiek tai kainuotų ar ko tiksliai reikia muitinei, nes muitų politika ir importo muitai įvairiose šalyse labai skiriasi. Rekomenduojame susisiekti su vietine muitine dėl einamųjų mokesčių prieš atliekant užsakymą, kad išvengtumėte netikėtų mokesčių: (85) 2356353, 2356216.

Jei dėl kokių nors priežasčių nemokate importo ar muito mokesčių, mes turime teisę iš Jūsų apmokestinti bet kokias papildomas išlaidas, kurios mums gali būti priskirtos dėl to.

Kai sumokėsite, Jūsų užsakymas bus pristatytas Jums.

Atkreipkite dėmesį, kad jei Jūs prašote grąžinti prekę, už kurią sumokėjote muitą, turite raštu pateikti prašymą grąžinti mokesčius ir dokumentų ( muitinės sąskaitos, išsiuntimo/ grąžinimo dokumentų) kopijas Vilniaus teritorinei muitinei: Naujoji Riovonių g. 3 , Vilnius, faks. (85) 2356280, vilnius@lrmuitine.lt . Pareigūnai išnagrinėję situaciją, nustatys, ar mokesčiai gali būti grąžinami, mūsų įmonė negali Jums grąžinti muito mokesčių.

Prieš pateikdami prašymą, pasikonsultuokite su muitinės specialistais (85) 2356353, 2356216 apie mokesčių grąžinimo galimybę konkrečiu atveju. Kauno teritorinėje muitinėje, prašymą su nurodytais dokumentais reikėtų pateikti el. paštu kaunas@lrmuitine.lt

 

Jei jūsų pristatymo šalis yra nenurodyta, atsiųskite mums elektroninį laišką adresu roberta@modernijuvelyrika.lt su adresu ir mes Jums atsiųsime siuntimo kainos pasiūlymą.


PREKIŲ ATSIĖMIMAS JUVELYRIKOS SALONE “MODERNI JUVELYRIKA”Užsakytas prekes galite atsiimti juvelyrikos prekybos salone “Moderni Juvelyrika” (Akropolis, Aido g. 8).

Pasirinkę šį pristatymo būdą prekes galite atsiimti gavę elektroninį patvirtinimą, kad užsakymas jau paruoštas (paprastai užsakymai paruošiami po sąskaitos apmokėjimo).

Juvelyrikos salono „Moderni Juvelyrika“ darbo laikas: 10-21val

 

PRISTATYMO LAIKAS

Išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.

Pristatymai vykdomi pasitelkiant trečiuosius asmenis – kurjerius ir AB "Lietuvos paštas", todėl www.modernijuvelyrika.lt negali garantuoti labai tikslaus pristatymo laiko.

Dažniausiai užsakymai yra apdorojami ir prekės perduodamos kurjeriams ar AB "Lietuvos paštas" užsakymo dieną arba kitą darbo dieną.

Pristatymo laikas prasideda nuo užsakymo perdavimo kurjeriui ar AB "Lietuvos paštas".

MODERNI JUVELYRIKA deda visas pastangas tam, kad būtų laikomasi nurodytos pristatymo datos.

 

Svarbu! Priimdami siuntinį įsitikinkite, jog nepažeista pakuotė ir prekės. Jei taip atsitiko, pažymėkite tai gavimo dokumente ir informuokite mus el.paštu mj1@modernijuvelyrika.lt per 3 kalendorines dienas.