Jau 10 metų kartu! Atrask amžinas dovanas!

Dovanų čekio taisyklės

Dovanų čekio taisyklės


Dovanų čekio taisyklės

1. „MODERNI JUVELYRIKA" dovanų čekį (toliau vadinama „Dovanų čekis") galima įsigyti "MODERNI JUVELYRIKA" parduotuvėje bei internetu, adresu www.modernijuvelyrika.lt


2. Dovanų čekio sumą galite pasirinkti nuo 5€ sumos iki neribotos sumos.


3. Dovanų čekis galioja tik "MODERNI JUVELYRIKA" parduotuvėse. Dovanų čekiu kol kas laikinai negalima atsiskaityti el. Parduotuvėje www.modernijuvelyrika.lt


4. Atsiskaityti už Dovanų čekį galima grynaisiais pinigais arba banko kortele.


5. Dovanų čekio galiojimas. Informuojame, kad klientai, kurie turi dovanų čekį su galiojimo data, tai jis galioja tiek, kiek nurodytą dovanų čekyje.

Tačiau jeigu turite dovanų čekį be galiojimo laiko, maloniai kviečiame juo pasinaudoti iki 2021 m. gruodžio mėn. 31 dienos., to nepadarius nuo 2022 m. sausio mėn. 01 dienos nebegalėsite juo pasinaudoti. 


Pirkėjas, įsigydamas dovanų čekį, sutinka su "Moderni Juvelyrika" Dovanų čekio naudojimo taisyklėmis.


6. Dovanų čekio pirkimo diena nurodyta ant dovanų čekio.


7. Dovanų čekis nėra keičiamas į pinigus ir nėra grąžinamas.


8. Jei prekės (-ių), už kurią (-as) atsiskaitoma Dovanų čekiu, kaina yra didesnė nei Dovanų čekio nominali vertė, nurodyta ant Dovanų čekio, trūkstamą sumą galima primokėti grynais pinigais ar kreditine/bankine kortele.


9. Jei prekės (ių), už kurią (-as) atsiskaitoma Dovanų čekiu, kaina yra mažesnė nei Dovanų čekio nominali vertė, nurodyta ant Dovanų čekio, skirtumas negrąžinamas


10. Pateikus Dovanų čekį atsiskaitymui, jis yra paimamas ir negrąžinamas. Vienu Dovanų čekiu mokėti galima tik vieną kartą, po to čekis anuliuojamas.


11. Dovanų čekis yra apsaugotas unikaliu brūkšniniu kodu bei kitomis apsaugos priemonėmis.


12. Jei Dovanų čekis yra sugadintas, t.y. daugiau kaip pusė jo yra sutepta, jo trūksta ar jis yra kitaip pažeistas, arba nėra Dovanų čekio numerio ar galiojimo termino, tokiu Dovanu čekiu atsiskaityti už prekes negalima, ir toks Dovanų čekis nekeičiamas ir pinigai už jį negrąžinami.


13. Įsigijus Dovanų čekį internetu, adresu www.modernijuvelyrika.lt, Dovanų čekį pristato kurjeris arba Lietuvos paštas  Jūsų nurodytu adresu.


14. Kilus papildomiems klausimams dėl Dovanų čekio, kreipkitės tel. +370 41 371414. , arba el. paštu info@modernijuvelyrika.lt